Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Sexy Elephant Medical Silicone Dildo 24 cm

Barva
růžové

Pěkně hladký, pevná přísavka

RuzovySlon.cz (prodejce)

Děkujeme za plný počet hvězd. Moc si vašeho hodnocení vážíme. :-)
    Sloni jsou prostě machři ve svém oboru.

Sexu zdar a chobot nahoru!
    Danča, RS

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Potřeboval jsem obnovit hračku za starou a nemohl jsem vedle. Velmi pěkné a kvalitní zpracování a je vždy po ruce, když je třeba.

• Kvalitní materiál

Materiál
silikon
Barva
růžové

Popisky připravujeme. Pro přednostní překlad odešlete prosím formulář "Zeptat se" (pod tlačítkem Koupit) s textem "překlad". Děkujeme.Originální text dodavatele (anglicky):Realistic penis replica with pointy glans and a strong suction cup underneath the large testicles. Extremely flexible and completely seamless – no sharp edges, no rough parts. This dildo is skin-friendly and wonderfully smooth. Complete length 24 cm, insertion depth 17.5 cm, Ø 3.7 to 4.9 cm. Made out of medical silicone: odourless, easy to clean, hygienic, durable and waterproof.Originální text dodavatele (německy):Naturnahe Penisnachbildung mit starkem Saugfuß unter den griffigen Hoden. Äußerst biegsam und dazu komplett nahtlos gefertigt - keine scharfen Kanten, keine rauen Stellen. Einfach nur hautfreundlich und angenehm geschmeidig in der Haptik. Gesamtlänge 24 cm, Einführtiefe 17,5 cm, Ø 3,7 bis 4,9 cm. Aus medizinischem Silikon: geruchlos, pflegeleicht, hygienisch, langlebig, wasserfest.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč1 066 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč1 016 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 663 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Pěkně hladký, pevná přísavka

RuzovySlon.cz (prodejce)

Děkujeme za plný počet hvězd. Moc si vašeho hodnocení vážíme. :-)
    Sloni jsou prostě machři ve svém oboru.

Sexu zdar a chobot nahoru!
    Danča, RS

• Kvalitní materiál
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč1 066 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč124 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč1 016 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Příjemně mě překvapila velikost. Nejprve jsem myslela, že je dildo hodně veliké, ale myslím, že je tak akorát. Pěkně zaplní co je potřeba.
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• na tohoto kamaráda se asi víc těšil partner, rád zkouší moje reakce v trojce