Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Hot Stud Realistické dildo 18 cm

TOP 12 v kategorii Dilda

Hot Stud Realistické dildo 18 cm

Doporučená nabídka erotickepomucky.net

Skladem • Více variantDárekDoplňkové služby59 Kč99 % • 11 849×recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• Spokojenost
    • Žádná

RuzovySlon.cz (prodejce)

Krásný den, děkujeme za plný počet hvězd.

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Je velice jemný na omak . Pružný, dobře klouže . Doporučil ,přísaje se krásně na kachličky a drží. Zkusil jsem několik typů dildel,tento je dle mého názoru top. Jaroslav

RuzovySlon.cz (prodejce)

Krásný den, Jaroslave. :-)
    Jsme moc rádi, že jste s dildem spokojen a patří mezi vaše favority.

• Supr

Najít kvalitní, realistické dildo, které by díky pevné přísavce skvěle sedělo taky do strap-on postroje není jednoduché. Proto jsme po dlouhém a pečlivém testování zařadili do nabídky dildo Hot Stud ve čtyřech barevných provedeních. Věříme, že hračku ocení hlavně hravé páry, které hledají univerzální pomůcku, kterou využijí při masturbaci i vzrušujícím peggingu.

Líbí se nám věrohodné realistické provedení s výrazným žilkováním, díky kterému je dildo k nerozeznání od skutečného penisu. Menší žalud v kombinaci s postupným rozšiřováním hračky směrem ke kořeni usnadňuje zasouvání pomůcky do vaginy i análku.

Pomůcka se vyrábí ve čtyřech barevných odstínech, záleží tak jen na vaší fantazii, kterému krasavci dnes dáte přednost. Toužíte po hrátkách s okouzlujícím Evropanem, kterého letos ještě nepolíbilo sluníčko? Pak sáhněte po nejsvětlejším dildu v nabídce. Pokud ale nedokážete odolat šarmu jižanských mužů, vezměte si tmavší verzi. Ženy se slabostí pro černochy podlehnou čokoládově hnědému dildu, zatímco milovníci análního sexu nedají dopustit na černou barvu.

Díky výraznému zakřivení dildo intenzivně dráždí bod G a prostatu. Na své si tak přijdou hlavně ženy s vaginálními orgasmy a milovníci masáže prostaty.

Naši testeři zjistili, že přísavka skvěle drží na každém rovném povrchu, a to i na tom, který není perfektně hladký. Zažijete proto s dildem parádní handsfree jízdu na konferenčním stolku nebo třeba taky ve sprše.

Pevné, ale přitom měkké PVC propůjčuje dildu hladký povrch a určitou míru vůle, se kterou se hračka přizpůsobí lidské anatomii. Během přirážení vás proto nebude nic tlačit.

Realistické dildo Hot Stud se perfektně hodí do strap-onů, které šikovně zkrátí jeho délku. To ocení hlavně ženy, které netouží po hlubokém zaplnění. Kromě toho má hračka vodotěsné provedení. Okořeňte si proto ráno třeba masturbací ve sprše před odchodem do práce.

I když je dildo do ruky trochu těžší, tak jsme zjistili, že ho každý kvalitní strap-on udrží a vy se tak oddáte strhující a ničím nerušené rozkoši při peggingu.

Produkt: Realistické dildo Hot Stud (18 cm), karamelově tělová

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 066×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč88 % • 124×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 016×recenzíDalší informace

• Spokojenost
    • Žádná

RuzovySlon.cz (prodejce)

Krásný den, děkujeme za plný počet hvězd.

RuzovySlon.cz (prodejce)

Krásný den, Jaroslave. :-)
    Jsme moc rádi, že jste s dildem spokojen a patří mezi vaše favority.

• Supr
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 066×recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč88 % • 124×recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 016×recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Opravdu se na něj nelepí žádné okolní nečistoty a přísavka drží dobře.
    • Nemá žádnou