Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Cloneboy Designer Edition

Garantovaný nákup z FLAGRANTI

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 478×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Materiál

Materiál
silikon
Barva
růžové

Vychutnejte si s partnerem erotický zážitek, u kterého budete oba nejen vzrušení, ale navíc se při výrobě i zasmějete. Sadu na výrobu odlitku doporučujeme každému páru, který se chce pobavit a k tomu si vyrobit vlastní odlitek partnerova penisu, který je dlouhý max. 20 cm.

Odlitek je jako přes kopírák, takže si doma vyrobíte originální dildo, které kromě vás nebude mít nikdo jiný, pokud si stejný penis neodlije i milenka. :) Silikonový materiál v narůžovělé barvě vás utvrdí v tom, že dildo vypadá úplně jako pánský penis, které je v jádru pevné a tvrdé, ale na dotek příjemně měkké. Odlitek si vezměte klidně i do vany nebo bazénu. Silikonovému materiálu voda nijak neublíží.

Líbí se nám, že odlitek má kromě přesné délky a průměru taky propracované detaily, jako je žilkování nebo shrnutá předkožka žaludu. Po vyjmutí dilda z formy bude k nerozeznání od pánského penisu. Pokud se vám odlitek napoprvé nepovede, napište nám a my vám zdarma pošleme náhradní balení 3D gelu. A napodruhé se to povedlo i všem našim testerům, kteří to napoprvé nezvládli.

Trochu nám vadila specifická vůně hmoty, která se používá na výrobu odlitku, ale ta z dilda po pár umytích vyprchala. A protože jsme detailisté, všimli jsme si na dildu i drobných bublinek, které vznikly při výrobě. Ale jinak jsme byli s výsledkem víc než spokojeni.

Návod na přípravu

Vyprázdněte válec, který slouží jako obal. Spočítejte délku ztopořeného penisu + 5 cm. Ustřihněte přebytečnou délku válce.

Rozstřihněte válec a slepte ho tak, aby měl průměr 6 cm. Použijte lepicí pásku, která je voděodolná, aby se vám válec nerozlepil uprostřed procesu.

Pásku nalepte taky na ostrý ustřižený konec.

Nasaďte černý gumový návlek na jeden konec válce. Pozor na roztržení!

Upravte návlek tak, aby byl natažen 6 cm na válci a jeho otvor byl uprostřed.

Ztopořte penis a opatřete ho erekčním kroužkem.

Přes návlek vložte penis do válce.

Do misky nasypejte jeden sáček 3D gelu (zatím v prášku) a přilijte 0,5 litru vody o teplotě 18 °C, podle našich testerek je vhodnější o trochu teplejší voda, protože jinak se může stát, že penis po takovém šoku klesne.

Po kontaktu s vodou začne gel tuhnout. Gel ztuhne do 3–4 minut. Snaže se tedy jednat rychle. :)

Rozmixujte vodu s gelem, aby vznikla stejnorodá pasta. Je důležité nalít gel do válce do dvou minut od kontaktu gelu s vodou.

Přidržujte válec a rovnoměrně do něj nalévejte gel.

Pokud se penis dotýká stěn válce, můžete nádobu otočit nebo prsty přesuňte penis do středu.

Počkejte, dokud 3D gel nezatuhne.

Povolte nebo sundejte erekční kroužek a vytáhněte penis z formy.

Položte válec s formou vertikálně, aby forma směřovala vzhůru nohama.

Nasaďte si rukavice a důkladně míchejte silikonovou hmotu po dobu jedné minuty.

Opatrně nalijte tuhnoucí směs do nádoby se silikonovou hmotou a vyhněte se stříkancům.

Jakmile silikonová hmota absorbuje tuhnoucí látku, začněte míchat důkladněji a rychleji po dobu dvou minut.

Silikon začíná tuhnout po 2–3 minutách. Po 2 minutách míchání naplňte formu silikonovou hmotou.

Silikonovou hmotu nechte tvrdnout 24 hodin.

Opatrně odstraňte z formy a můžete odstřihnout přebytečnou hmotu.

Důkladně umyjte vodou a mýdlem.

• A teď hurá do akce! :)
  • Produkt: Cloneboy dildo Designer Edition

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 550×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 4 998×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč99 % • 11 849×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

• Kvalitní výrobek a rychle tuhnutí 3Dgelu
    • Rychlá výroba hračky pro damy6
    • Bublinky v silikonu

• Opravdu realistické
    • Ani jeden odlitek se nám nepovedl
  • Chcete zažít kreativní, erotický zážitek? Nebo jen chcete sobě nebo partnerovi pošimrat ego? Sada na odlitek penisu CloneDick vám přinese nezapomenutelnou chvilku vzrušení, kterou vám navždy bude připomínat sexy výsledek v podobě dilda. A kopie penisu je někdy lepší než květina.

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 4 998×recenzíDalší informace